اجاره بیلبورد تبلیغاتی در اصفهان

اجاره بیلبورد
تبلیغات محیطی در اصفهان
شهر اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگی ایران ، یکی از فرصت های مناسب برای حضور برندها ، کارخانجات تولیدی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری برای اجرای کمپین های تبلیغات محیطی می باشد. بیلبوردهای تبلیغاتی، تابلوهای تبلیغاتی پل های عابر پیاده و پل های سواره رو، استندهای تبلیغاتی، لایت باکس ها، فضاهای تبلیغاتی فرودگاه اصفهان، لمپوست بنرهای تبلیغاتی همگی ابزارهای قدرتمندی برای رساندن پیام های تبلیغاتی صاحبان آگهی ها در شهر اصفهان می باشند.

اجاره بیلبورد در داخل شهر اصفهان

یکی از مناطق مهم و مناسب برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی حاشیه رودخانه زاینده رود می باشد و بیشتر گردشگران حول این محور به سمت شمال در حال تردد هستند. ارتباط بین قسمت های شمالی و جنوبی شهر از طریق پل های میسر می گردد که این پل ها در زمان قدیم که هنوز وسایل نقلیه زیادی نبودند تنها سی و سه پل و پل خواجو بودند ولی با ورود وسایل نقلیه این دو پل تبدیل به پل هایی برای عبور عابران پیاده تبدیل شدند و پل های جدیدی برای عبور وسایل نقلیه با استحکام بیشتر بنا گردید. این پل ها به ترتیب عبارتند از پل بزرگمهر پل فردوسی ، پل آذر ، پل فلزی که بیشترین حجم عبور و مرور وسایل نقلیه را شامل میگردد و در واقع می توان گفت این پل ها یکی از بهترین مناطق شهر اصفهان برای انجام تبلیغات محیطی در اصفهان هستند.

مناطق مهم داخل شهر اصفهان برای انجام تبلیغات محیطی
همانطور که گفته شد رودخانه زاینده رود شهر اصفهان را به دو نیمه شمالی و جنوبی تقسیم کرده است.

مناطق مناسب جهت انجام تبلیغات محیطی در شمال اصفهان عبارتند از : میدان انقلاب – چهارباغ پایین – میدان بزرگمهر – خیابان بزرگمهر – میدان احمد آباد – خیابان احمد آباد – چهارراه تختی – چهارراه نور باران – خیابان جی – خیابان آتشگاه – چهاراره فلسطین – خیابان مشتاق اول – سه راه آمادگاه – چهارراه تختی – خیابان سروش – خیابان پروین – سه راه شمس آبادی – میدان امام حسین

مناطق مناسب جهت انجام تبلیغات محیطی در جنوب اصفهان عبارتند از : چهارباغ بالا – چهارراه شیخ صدوق – خیابان شیخ صدوق – چهارراه آبشار – خیابان ارتش – میدان آزادی یا همان دروازه شیراز – خیابان هزار جریب – خیابان توحید – خیابان حکیم نظامی – سه راه حکیم نظامی – خیابان دانشگاه – خیابان آزادگان

اتوبان های شهری اصفهان برای انجام تبلیغات محیطی

اتوبان های اصفهان برخلاف دیگر مناطق شهر اصفهان از بیلبوردها و تابلو های تبلیغاتی کمتری برخوردار است و در مجموع در کل اتوبان های اصلی شهر اصفهان تعدادی بیلبورد سه وجهی و چند پل عابر پیاده بیشتر به چشم نمی خورد که کمتر از انگشتان یک دست می باشد و تنها ۱۴۰ پایه لمپوست بنرهای تبلیغاتی در اتوبان های اصفهان وجود دارد که می تواند برای انجام تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار گیرد.

مهمترین اتوبان های شهری اصفهان برای اجاره بیلبورد عبارتند از : اتوبان شهید صیاد شیرازی – اتوبان شهید خرازی – اتوبان شهید ردانی پور – اتوبان شهید بابایی

ورودی های شهر اصفهان برای اجاره بیلبورد

ورودی های شهر اصفهان هم می تواند به عنوان یکی از موقعیت های مناسب برای انجام تبلیغات محیطی در شهر اصفهان باشد که چند ورودی بشرح زیر می باشد:

ورودی بلوار کاوه که مسیر تردد مسافران و گردشگران از سمت تهران و شاهین شهر و شهر های مرکزی می باشد و در شمال شهر اصفهان واقع شده است و به واسطه قرار گرفتن ترمینال اصلی مسافربری در بلوار کاوه این ورودی شهر یکی از شریان های اصلی تردد وسایل نقلیه در شهر اصفهان می باشد در این بلوار تعداد کمی بیلبورد و چندین پل عابر پیاده قرار دارد که هر کدام می تواند جایگاه مناسبی برای انجام تبلیغات محیطی باشد.
ورودی خیابان جی نیز از ورودی های اصلی شهر اصفهان می باشد که کلیه مسافرین که از سمت مشهد و یزد قسمت عزیمت به اصفهان را دارد می بایست از این قسمت از شهر وارد شهر اصفهان شوند. در این بلوار نیز چندین بیلبورد و پل عابر پیاده مناسب جهت تبلیغات محیطی وجود دارد موجود می باشد.
ورودی دروازه شیراز و منطقه هزار جریب که تردد وسایل نقلیه و مسافران از سمت استان های فارس و هرمزگان و بخش جنوبی کشور را پوشش می هد.
ورودی خیابان امام خمینی نیز یکی از ورودی های اصلی شهر اصفهان می باشد که مسیر مسافران مرکزی ایران از سمت جاده کاشان و نطنز به سمت اصفهان را پوشش می دهد در این خیابان نیز چندین پل عابر پیاده برای تبلیغات محطیی وجود دارد که در مقایسه با خیابان جی و بلوار کاوه و منطقه هزار جریب از اهمیت کمتری برخوردار است.

تعرفه اجاره بیلبورد در اصفهان
از آنجایی که شهر های بزرگ ایران تقریبا از نظر مبلغ اجاره بیلبورد در جایگاه یکسانی قرار دارند ولی در بعضی از شهر ها تعرفه اجاره بیلبورد متناسب با آن شهر نیست

ولی بر خلاف شهر های دیگر ایران اصفهان به دلیل وجود صاحبین رسانه خوب دارای جایگاه مناسب و مدیریت شده می باشد و تعرفه های اجاره بیلبورد به اعداد و ارقام منطقی نزدیک تر است.

مناطق گران شهر برای اجاره بیلورد حاشیه رودخانه و پل های آذر – پل فلزی – پل بزرگمهر و پل فردوسی می باشند با کمی دورتر شدن از رودخانه زاینده رود قیمت ها کمتر شده ولی باز هم در منطقه جنوبی رودخانه نسبت به شمال شهر با قیمت بیشتری مواجه خواهید شد.

لیست برخی از سازه های تبلیغاتی شهر اصفهان در فایل کمپین تبلیغاتی زیر ارائه شده است . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست کامل بیلبوردهای تبلیغاتی سطح شهر اصفهان، با شماره 09137151569 تماس حاصل نمایید.